درباره ما

موسسه فرهنگی هنری مرآت هنر از سال ۱۳۸۱ فعالیت های متعدد خود را در عرصه های فرهنگی و هنری و بویژه سینمایی آغاز نمود. تولید صدها فیلم مستند، کوتاه و داستانی و همچنین تولید فیلم های سینمایی تنها بخشی از فعالیتهای گسترده این موسسه فرهنگی و هنری است.

فعالیت رسانه ای در حوزه مجازی و مکتوب نیز یکی دیگر از حوزه های فعالیت این مجموعه می باشد.

با توجه به سابقه‌ی گسترده فعالیت های سینمایی و حضور چهره های برجسته سینمایی در این مجموعه، موسسه مرآت هنر بر آن شد تا نسبت به راه اندازی دوره های تخصصی آموزش فیلمسازی نیز اقدام نماید. در همین راستا آموزشگاه آزاد سینمایی مرآت هنر تاسیس گردید و اقدام به برگزاری دوره های فیلمسازی در رشته های کارگردانی و تدوین نمود.

دوره های آموزشی مذکور در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزاری می شود که در پایان هر دوره مدرک مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به هنرجویان ارایه خواهد شد.

نمونه مدرک ارایه شده توسط آموزشگاه

شعار و تلاش ما در این مجموعه با سابقه فرهنگی و هنری بر آن است که رویکرد آموزشی بر معیارهای عملی استوار گردد به نحوی که هنرجویان در پایان هر دوره به بخشی از توانایی های عملی در زمینه رشته ی آموزشی خود دست یابند و بتوانند از آن در میدان عمل نیز استفاده نمایند.

از مهمترین ویژگی های این مجموعه آن است که در دوره های آموزشی به دلیل ارتباطات گسترده سینمایی این امکان وجود دارد تا زمینه حضور هنرجویان در قالب برنامه های فوق برنامه در صحنه های واقعی فیلمبرداری مهیا گردد. بدیهی است این امر می تواند نقش قابل توجهی در افزایش سطح یادگیری عملی (کاربردی) مهارتهای فیلم سازی هنرجویان داشته باشد.

مدیر مسئولی آموزشگاه سینمایی مرآت هنر برعهده جناب آقای جمال شورجه سینماگر  و کارگردان شناخته شده سینمای ایران است و اساتید این آموزشگاه را نیز هنرمندان با سابقه و شناخته شده سینمای کشور تشکیل می دهند.

آدرس: خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، کوچه عنصری، پلاک ۵، واحد ۳

تلفن: ۶۶۴۱۰۴۳۴-۰۲۱ (خط ویژه)